MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 6487158
nr 648 7158
Fåtöljer
1 par, 1960-tal
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2010
kl 17:49:14
19/7 17:31:24